Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Варфоломій

БІОГРАФІЯ

Архієпископ Рівненської і Острозької єпархії Української православної церкви
Московського патріархату

Кандидат богослов'я (1983).
Народився 01.03.1953 у с. Городне Любомльського р-ну Волинської обл. в селянській сім'ї.
Освіта: Одеська духовна семінарія (1975-1979); Московська духовна академія (1979-1983). Кандидатська праця "Нямецький монастир в історії Російської і Румунської Йерков".
1971-1973 - служба в армії.
16.10.1983 - рукопокладений в сан диякона, 18.10.1983 - в сан священика.
10.1983-03.1989 - настоятель Преображенського храму в с. Старій Вижівці Волинської обл.
З 03.1989- секретар Волинського єпархіального управління.
З 15.04.1989 – протоієрей, з 09.1989 - також настоятель Свято-Троїцького кафедрального собору м. Луцька.
22.12.1989 - прийняв чернечий постриг.
18.01.1990 - піднесений в сан архімандрита.
24.02.1990 - рукопокладений на єпископа Волинського і Рівненського (з 10.04.1990 - єпископ Волинський і Луцький).
1990-1992 - ректор Волинської духовної семінарії.
З 25.08.1992 - єпископ Миколаївський і Вознесенський.
06.1993-1995 - єпископ Сумський і Охтирський.
З 27.07.1995 - єпископ Рівненський і Острозький.
23.11.1995 - піднесений в сан архієпископа.
Нагороди: Орден Св. рівноапостольної Марії Магдалини II ст. (06.1997, Польська Православна Церква). Орден "За заслуги" III ст. (04.2001).


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ




404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»